Гравтаційниі розподільники потоку зерна

Обладнання, яке змінюючи напрямок руху потоку зерна з однієї точки завантаження по восьми каналах рівномірно розподіляє зерно по всьому силосу, при цьому протидіє накопиченню дрібних частинок і висівок в центрі сховища і покращує аерацію зерна завдяки рівномірному розподілу. Приводиться в дію без використання моторів, ременів і автоматики.

Сучасна комплектація

зерносховищ не обходиться без такого типу обладнання, як гравітаційний розподільник потоку зерна. Цей новий технологічний пристрій, важливість використання якого є величезною у сфері переробки та зберігання зернових культур, став можливим для придбання від українського виробника – заводу з виробництва елеваторів і елеваторного обладнання «Зерновий Дім».

Обираючи комплектуючі частини силосу, слід пам’ятати, що в зерні як в складній біохімічній системі постійно відбуваються фізико-хімічні та біологічні процеси, які, залежно від умов зберігання, можуть призвести до погіршення, і навіть до непридатності зерна.

Укомплектувавши силос розподільником потоку зерна, ви отримуєте гарантію на якісне зберіган-ня продукції, із зменшенням електроенергетичних витрат. Обладнання приводиться в дію без використання моторів, ременів, автоматики.

За рахунок тиску потоку зерна, яке засипається через центральну воронку, даний механізм починає обертання і таким чином забезпечує рівномірний розподіл зерна по площі всьго силосу;

• запобігає накопиченню дрібних частинок в центрі сховища;
• покращує аерацію зерна;
• знижує бій зернових культур через падіння з великої висоти;
• забезпечує швидку газацію зерна.

Наше підприємство виробляє запропоноване обладнання з оцинкованого високоякісного металу компанії SSAB – Фінляндія.
Виготовлені елементи металоконструкцій покриваються порошковою фарбою компанії TIGER – Австрія.