Компанія «Зерновий Дім»

«Зерновий дім» – завод з виробництва елеваторів та елеваторного обладнання в Україні, головним партнером якого є американська компанія Sukup, що займає провідні позиції на міжнародному ринку.

Наша діяльність спрямована на надання послуг широкого спектру з виготовлення та зведення елеваторних споруд, а також їх комп-лексного обслуговування.

«Зерновий Дім» – виробник високоякісної продукції з використанням новітніх технологій вітчизняного та зарубіжного зразка. Вся продукція компанії сертифікована і відповідає міжнародним нормам контролю якості.

Маючи широку мережу міжнародного партнерства, нами було придбано обладнання фірми BRADBURY- США, DURMA – Туреччина, PRECITEC, SIEMENS – Німеччина, на якому виготовляються пропоновані вироби.

Ми гарантуємо якість і довготривалість використання нашої продукції, маючи позитивні відгуки клієнтів щодо проведення робіт у сфері зберігання та переробки зерна.

Для виробництва елеваторних споруд та комплектуючих використовується оцинкована сталь провідних світових виробників С ША та Європи, яка відповідає всім вимогам конструкційної сталі і має покриття до 500 гр/м2, марки G90, G140.